2019 – 2020 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI YENİ KAYIT YAPTIRACAK ÖĞRENCİLERİN

ÖDEME ŞEKİLLERİ

2019-2020 Eğitim öğretim kayıtları 19-23 ağustos tarihleri arasında Ömer YILDIZ Yerleşkesinde yapılacaktır.

Ödeme Şekli 1:Bölüm ücretinin tamamı nakit olarak aşağıda yazan Iban numaralarına ödeme yapabilirsiniz. Öğrenim Ücretinin banka yolu ile nakit yatırırken dekontun açıklama kısmına öğrencinin Adı,Soyadı ve T.C. Kimlik No mutlaka yazılmalıdır ve nakit ödemeler ATM lerden değil gişelerden yapılmalıdır. Nakit ödeme yapamayanlar için en az 1/3 (üçte birini) Ömer YILDIZ Yerleşkesinde  19-23 ağustos tarihleri arasında Yerleşkemizde bulunan Albaraka Türk Katılım Bankasına nakit veya yerleşkedeki muhasebe biriminden kredi kartına tek çekim (bütün banka kartlarına tek çekim yapılmaktadır) ,  geri kalan 2/3 (üçte ikisini) kredi kartına 9 eşit taksitle ödeyebilirler.Muhasebe Biriminden Kredi kartına taksit yapılan kartlar ; İş Bankası  Maximum , Albaraka Word, Yapı Kredi Word, Akbank, Halkbank, Garanti Bankası (bonus özellikli bütün kartlar) taksit yapılmaktadır.

Ödeme Şekli – 2 :  Bölüm ücretinin 1/3 ünü nakit ödeme yaptıktan sonra kalan 2/3 lük kısmını taksitli ödemek isteyenler ve yukarıda yazılı olan kredi kartlarına sahip olamayanlar , Albarakatürk Katılım Bankası ile Otomatik katılım sistemi (OTS) anlaşması yapılarak vadesiz , faizsiz ve komisyonsuz taksit yapma imkanı vardır. Faizsiz eğitim kredisinden yararlanmak için krediyi kullanacak kişinin  bankadan kredi kullanabilme şartlarını ( çalışan, emekli v.b.) sağlamış olması gerekmektedir. Okul ücretlerinde çek, senet yada açık hesap yapılmamaktadır.Kaydın tamamlanması için ücretin tamamının ödenmesi gerekmektedir.

Ödeme Yapılan Bankalar

ALICI ADI: T.C. AVRASYA ÜNİVERSİTESİ

Albaraka Türk Katılım Bakası Değirmendere Şubesi: TR78 0020 3000 0210 7500 0000 01 (Albaraka Türk Katılım Bankasına Gişelerden yapılan ödemelerden  anlaşma gereği herhangi bir “masraf” alınmayacaktır.)

ALICI ADI: T.C. AVRASYA ÜNİVERSİTESİ

Garanti Bankası Merkez Şubesi : TR82 0006 2000 1580 0006 2949 19 (Garanti Bankasına Gişelerden yapılan ödemelerden anlaşma gereği herhangi bir “masraf” alınmayacaktır.)