Öğr. Gör. Murat ŞAHİN hocamız nezdinde üniversitemiz Bankacılık ve Finans Bölümü öğrencileri ile AKBANK – Doğu Karadeniz Bölge Müdürlüğü ziyareti gerçekleştirildi.

Bankacılık sektöründeki kariyer fırsatları, AKBANK başarı hikayeleri, ekonominin geleceği ve bugünü, bankacılık sektörünün yapısı ve genel durumu, sektörde pazarlamanın önemi ve mesleki deneyim ile birçok tecrübenin yer aldığı önemli konulara ilişkin verimli bir seminer; AKBANK – Doğu Karadeniz Bölge Müdürü Volkan KÖSEOĞLU tarafından, ziyaret sırasında gerçekleştirildi.

Bankacılık ve Finans Bölümü öğrencilerimiz için önemli kazanımların sağlandığı bu etkinlikte Üniversitemiz öğrencileri memnuniyetlerini dile getirdi. Üniversitemizde yürütülen kişisel gelişim ile mesleki tecrübe ve deneyimlerin kazanılmasına yönelik faaliyetlerinin öğrencilerimizin, iş dünyasına başarılı bir şekilde atılmalarında önemli rol oynadığı ve onların kişisel gelişimlerinin kendileri için birincil amaç taşıdığı, Öğr. Gör. Murat ŞAHİN tarafından ifade edildi.

Ayrıca Sayın Şahin, tarafımızdan birçok kişisel gelişim faaliyetinin yürütüldüğünü ve öğrencilerin hayatta karşılaşacakları her türlü problemlere karşı bu süreçte onları aşıladıklarını da belirterek onların eğitim boyunca elde ettikleri kazanımlarla mezun olduktan sonrada her zaman yanlarında olduklarını söyledi.