Yaz Okulu Kesin Kayıt İşlemleri

Değerli Öğrencilerimiz,

–Yaz okulu kesin kayıt işleminizin tamamlanması için yazokulu.avrasya.edu.tr adresinden başvurusunu yapmış olduğunuz derslerinizin tekrar kesin kaydını yapmanız ve 06.07.2018 tarihine kadar ödeme işlemlerinizi tamamlamanız gerekmektedir.

–Yaz okulu başvurularınıza istinaden açılması kesinleşen derslerin listesi aşağıdadır. Açılan dersler listesinde adı gözükmeyen derslerin durumu kesin kayıt talebine göre belirlenecektir.

 

-Yaz okulu kesin kayıt işleminizi yapmak için tıklayınız.

Not: Mezun durumundaki öğrencilerimiz derslerin açılma durumunu dikkate almadan derslerini seçip ödemelerini yapabilirler. Eğitim öğretim yönetmeliğimiz gereğince mezun durumundaki öğrencilerin seçtiği derslerin açılması zorunludur. Mezun durumunda olmayan ve yaz okulunda almak istediği ders, kesin açılacak dersler listesinde olmayan öğrencilerin de almak istedikleri dersleri seçip ödemelerini yapmaları gerekmektedir. Kesin kayıt işlemi sonunda gelen talep doğrultusunda bu derslerin açılıp açılmamasının nihai kararı verilecektir. Parası ödendiği ve alınmak istenilen ders yaz okulunda açılmadığı takdirde ödenen ücret öğrencinin bir sonraki yıl ödeyeceği eğitim öğretim ücretinden düşülecektir. 

 

 

Açılması Kesinleşen Dersler